Lokalita

Stavebné pozemky sa nachádzajú v obci Ľubotice v časti miestnymi obyvateľmi nazývanej „Winklerovky”, ktorá leží severovýchodne od krajského mesta Prešov, s ktorým má spoločnú katastrálnu hranicu o dĺžke 12 km a dnes je domovom pre viac ako 3000 obyvateľov.

Obec má rozsiahlu obytnú zónu a zaujímavú priemyselnú zónu, čo výrazne zvyšuje rozvoj obce. V obytnej zóne sa formuje okrem prevládajúcich rodinných domov i bytová výstavba. Hĺbku pohľadu z jednotlivých pozemkov umocňuje malebná scenéria pahorkatín Slanských vrchov, na druhej strane očarujúci výhľad na panorámu krajského mesta Prešov, v pozadí Šarišská vrchovina a krásny výhľad na Kapušiansky a Šarišský hrad.

V centre obce má sídlo Obecný úrad, materská škôlka, základná škola a obecná knižnica. V minulosti bol do užívania daný nový športový areál s futbalovým ihriskom, tenisovými kurtmi a volejbalovým ihriskom. Lokalita Winklerovky odkrýva aj nespočetné možnosti spoločenského a kultúrneho vyžitia, ktoré obec Ľubotice a mesto Prešov ponúka – divadlo, múzea, univerzity, nákupné centrá, to všetko len 5 minút autom od Vášho domova, no je tu aj možnosť využitia dostupnej MHD.

Vzhľadom na vybudovanú infraštruktúru, geografickú polohu a pracovné príležitosti v okolí je obec Ľubotice atraktívnou a dynamicky sa rozvíjajúcou obcou ideálnou na bývanie a žitie.

 

predaj pozemky stavebne presov lubotice